Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji - mile widziane Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Zakres obowiązków: Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań Kontrola jakości Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Wymagania: Wytrzymałość fizyczna Pełnoletność - wymóg konieczny Umiejętność pra
Zakres obowiązków:

Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

Wytrzymałość fizyczna
Pełnoletność - wymóg konieczny
Umiejętność pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 11-13 € brutto/h oraz dodatki i premie
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 969 041
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738

Autor

Concept Plus

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22281
Wyświetlony: 18
Dodane 12:40, 28 kwiecień 2022
Wygasa: 12:40, 27 czerwiec 2022