Znajdź ogłoszenie

Szkolenia dla Właścicieli Firm,Managerów i innych ! ! ! !

OferujęDodaj do ulubionych
Cena: 240 240
Kontakt 500608899
Dodane 16:36, 28 czerwiec 2016
Autor

Opis

Oferujemy Państwu Cykl szkoleń z wykorzystaniem 25 metod improwizacji teatralnej dzięki którym nauczycie się pokonywać bariery przed wystąpieniami publicznymi, jak reagować w stresujących sytuacjach, nie poddawać się w dążeniu do celu, szkolenie poprowadzi was w kierunku odkrycia Waszych naturalnych atutów, odkryjecie swoje różnorodne inteligencje, odbędziecie podróż w głąb siebie, której celem jest aktywacja waszego potężnego twórczego potencjału, dowiecie się jak myśleć kreatywnie, zaczniecie odnosić sukces w życiu prywatnym jak i biznesowym. Szkolenia ułatwiają pracownikom wdrążenie się do pracy a właścicielom firm pozyskiwanie i rozwijanie kompetencji pracowników od procesu rekrutacji do momentu podniesienia kwalifikacji.

Naszą ofertę szkoleń kierujemy do :

1. Managerów i właścicieli firm, którzy chcą uruchomić pokłady auto-motywacji oraz pobudzić do działania swoich pracowników - otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz wiedział, jak inspirować zespół.
2. Trenerów - poznasz techniki rozwijania kreatywności, zwiększania poziomu energii koniecznej do osiągania celów;
osób przygotowujących się do ważnych wystąpień - dowiesz się, jak uprawiać trening umysłowy przed wydarzeniem i pracować nad eliminowaniem stresu.
3. Specjalistów HR, którzy zajmują się rekrutacją i rozwojem pracowników - poznasz techniki, dzięki którym będziesz wiedział, jak zweryfikować kompetencje potencjalnych pracowników podczas procesu rekrutacji oraz rozwijać potencjał zatrudnionej kadry podczas szkoleń teambuildingowych.
4. Wszystkich, którzy dążą do samorozwoju - przekonasz się, jakie pokłady potencjału posiadasz i nauczysz się je wykorzystywać.
5. Osób szukających dodatkowego wyzwalacza do pobudzenia drzemiącej w nich energii.

Nasza firma działa w całej Polsce więc jeśli nie znajdziecie swojego miasta na naszej stronie to można składać rezerwację na e-mail-tomaszgrygas_marketing@wp.pl proszę o podanie( Imienia i nazwiska, danych kontaktowych, ilość osób oraz miasto ) po otrzymaniu rezerwacji i prześlę dokładne adresy szkoleń w danym mieście.

Szczegółowe informacje i zakup biletów na stronie - https://improvisetoimprove.wix.com/insideout

Facebook- https://www.facebook.com/Improv-to-Improve-1058295067581762/

  

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

obługa firm

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4392
Wyświetlony: 936
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Pozostałe branże