Znajdź ogłoszenie

NEXT-SUFITY NAPINANE

OferujęDodaj do ulubionych
Kontakt nextremontybiuro@gmail.com
Zadzwoń: 50..........pokaż
Dodane 14:10:46 05-04-2019

Opis

   Szanowni Państwo przedstawiamy ofertę SUFITÓW NAPINANYCH. Jesteśmy ambasadorami firmy Alteza, czołowego producenta sufitów napinanych w Polsce, na terenie województwa mazowieckiego.

   Sufity napinane posiadają wiele atutów i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ze względu na swoje praktycznie nieograniczone możliwości, między innymi.; 

• są wykonane z PCV, czym nie obciążają stropu

• są oznaczone znakiem CE (deklaracja producenta, co znaczy, że oznakowany wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej)

• odporne na uderzenia i promienie UV (nie zmieniają koloru), są niepalne ,nie wchłaniają zapachów

• tłumią dźwięki - brak efektu "echa", odporne na przenoszenie drgań

• wodoodporne - mogą pełnić funkcję ochrony np. przed zalaniem, wytrzymują do 120 litrów na m2

• stanowią barierę powietrzną (utrzymują ciepło w pomieszczeniach)

• antyelektrostatyczne - nie przyciągają kurzu ani innych zanieczyszczeń

• w sufitach tych można montować wszystkie rodzaje oświetlenia standardowego jak też LED i światłowody

• w 100% podlegają recyklingowi a gama kolorów i wzorów jest bardzo bogata co daje nam nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczeń.

    Dzięki tej nowoczesnej technologii możliwa jest błyskawiczna metamorfoza pomieszczeń, gdzie można niestandardowo wykończyć zarówno sufity jak i ściany. Koszt sufitu napinanego w wersji podstawowej nie odbiega od kosztu tradycyjnych sufitów podwieszanych, a montuje się go 5 razy szybciej w przeciwieństwie do tradycyjnego karton- gipsu.

    Jego montaż nie wymaga wynoszenia mebli ani gruntownego sprzątania. Jednak jego największą zaletą jest to, co zostaje na lata, atrakcyjny design.

   Rozumiemy jak bardzo potrzebne są na rynku innowacyjne rozwiązania pozwalające zaprojektować niebanalne przestrzenie dlatego też, nasza oferta pozwala dobrać produkt wyjątkowy dla każdego klienta, a montowane przez nas sufity, posiadają komplet certyfikatów ITB dopuszczających do stosowania w budownictwie. 

   Ponadto zajmujemy się dekoracyjnym wykończeniem ścian (wszelkiego rodzaju struktury, tynki szlachetne i kompleksowe zabudowy)

    Do naszej oferty dołączamy zdjęcia, które pokażą w pełni zalety i efekty produktu, a także zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku oraz strony internetowej: https://www.facebook.com/nextremonty/ https://www.next-remonty.cba.pl/

Zapraszamy do współpracy.

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

obługa firm

 

Lokalizacja

Siedlce, Mazowieckie, Polska
, 08-110

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14434
Wyświetlony: 30
Modyfikowane: 14:15:05 05-04-2019
Wygasa: 14:10:46 04-06-2019