Znajdź ogłoszenie

×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski

OferujęDodaj do ulubionych
Cena: 1 1 Cena do negocjacji
Kontakt MG-Finanse Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski Gdańsk

biuro.godlewski@gmail.com
Zadzwoń: +4..........pokaż
Dodane 17:14:44 12-06-2018
Autor
Gość

Opis

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski to ponad 18-letnia firma. Przez ten czas spełniła oczekiwania wielu zadowolonych klientów, którzy docenili jej usługi. Firma od samego początku jest związana z Trójmiastem, aczkolwiek swoich klientów obsługuje na terenie całej Polski.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata pracy, obsługując nie tylko klientów indywidualnych, spółki czy przedsiębiorstwa z różnych branż nauczyło nas, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.

Duża wiedza, doświadczenie i bycie na bieżąco z tak szybko zmieniającymi się przepisami prawnymi, projektami unijnymi czyni z nas ekspertów w naszej branży.

Pomagamy w założeniu własnej firmy. Od samego początku przygody z własną działalności możecie liczyć Państwo na naszą pomoc i wsparcie. Wspieramy młodych przedsiębiorców nie tylko pasywnym zajmowaniem się księgami, ale także doradzamy, jaką najlepszą drogę w prowadzeniu firmy wybrać.

Oprócz kompleksowego zajmowania się podmiotami gospodarczymi pomagamy również klientów indywidualnym w rozliczaniu PIT-ów, rozliczeń dochodów uzyskanych za granicą, zwrotu VAT-u za materiały budowlane oraz w rozliczeniu spadków czy darowizn.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów. Dokument ten potwierdza naszą wiedzę i doświadczenie. Korzystając z naszych usług, możecie mieć Państwo pewność, że współpraca będzie długofalowa, oparta na zaufaniu i wsparciu. Zapraszamy do współpracy!

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

obługa firm

 

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 11131
Wyświetlony: 251
Modyfikowane: 17:14:44 12-06-2018
Wygasa: 17:14:44 12-07-2018