Znajdź ogłoszenie

Strony internetowe + pozycjonowanie z gwarancją TOP10!

OferujęDodaj do ulubionych
Kontakt KOWAL24.pl, tel. 731331881
Dodane 14:45, 29 wrzesień 2020
Modyfikowane: 14:45, 29 wrzesień 2020

Opis

Po co strona internetowa, skoro nie jest odwiedzana prosto z wyszukiwarki Google?

W naszej ofercie pozycjonowanie w rozliczeniu tylko za efekty TOP10 i z gwarancją TOP10 na umowie oraz profesjonalna strona internetowa taniej lub za darmo, jeśli zlecasz pozycjonowanie.

Poświęcić około 90 sekund na przekazanie najważniejszych informacji poprzez prosty formularz na naszej stronie: www.kowal24.pl, aby otrzymać wycenę do 24h.

-
4 TARCZE OBNIŻAJĄCE CENĘ

Poznaj nasze TARCZE, aby nabyć pozycjonowanie (najważniejszą formę promocji w Internecie) oraz stronę internetową jeszcze taniej (a w niektórych przypadkach nawet za darmo) w czasie kryzysu.

Wypełnij prosty formularz na naszej stronie (znajduje się w kilku dobrze widocznych miejscach na naszej stronie), a otrzymasz wycenę na miarę potrzeb i możliwości finansowych: www.kowal24.pl

-
RABAT NA STRONĘ WWW !!!

Zlecając pozycjonowanie otrzymujesz rabat na profesjonalną stronę www. W praktyce nowa strona może kosztować cię kilkaset złotych lub w ogóle!

-
POZYCJONOWANIE - Z GWARANCJĄ EFEKTÓW I TYLKO ZA EFEKTY

7 walorów ofertowych, których najprawdopodobniej nie da Ci konkurencja od strony pozycjonowania:

1. Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10. Rozliczenie polega na tym, że płacisz ustaloną kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za słowo kluczowe „bramy Poznań”) dopiero w momencie kiedy to fraza osiągnie TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Przykład: wybrałeś 5 fraz po 50zł (m.in. bramy poznań, serwis bram poznań, itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania wszystkie słowa osiągają TOP10 – płacisz wtedy 250zł. Natomiast jeżeli w 3 miesiącu pozycjonowania TOP10 osiągnęły tylko 2 frazy z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100zł. Zupełną odwrotnością jest pozycjonowanie w abonamencie, które jest plagą w ostatnim czasie i oznacza stałą płatność comiesięczną bez gwarancji tego czy cokolwiek znajdzie się w TOP10. Co więcej, w 99% takich ofert abonamentowych kończy się 0 efektem sprzedażowym. Dokładniej cechy tych dwóch przeciwstawnych ofert opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie

2. Nasi konkurenci wyceniają każdą frazę, nie bacząc na jej liczbę zapytań w Google, ale według tego, co zasugeruje Zlecający. Bardzo często słowo, które w ogóle nie jest efektywne - jest wyceniane. U nas słowa kluczowe, które są rzadko wpisywane w Google, a także te, które nie są wpisywane w ogóle dostajesz za darmo.

3. Oferujemy sprawiedliwe i często niższe ceny słów efektywnych od konkurencji.

4. Dajemy pisemną gwarancję na umowie, iż przynajmniej 60-70% słów kluczowych osiągnie TOP10 do 6-7 miesiąca od wszczęcia pozycjonowania, co jest największym potwierdzeniem rzetelności, bezpieczeństwa i gwarancją wyniku!

5. Możemy zaoferować gwarancję na konkretne słowo kluczowe (na którym Ci najbardziej zależy), iż na pewno osiągnie TOP10.

6. Dajemy gwarancję, iż strona nie zostanie zbanowana na żadne pozycjonowane słowo kluczowe.

7. Znacznie taniej wyceniamy słowa kluczowe, które przed podjęciem naszych działań osiągają już TOP10 lub są blisko TOP10. Ba, dajemy gwarancję pisemną na umowie utrzymania słów, które masz już w TOP10 oraz propozycję rozliczenia wyłącznie za pozycje wyższe!


W przypadku braku realizacji, któregoś z w/w punktów - możesz natychmiast zerwać umowę, bez żadnych kosztów. Wtedy to my ponieślibyśmy straty inwestycyjne, a to w rzeczy samej nikomu się nie uśmiecha i właśnie dlatego zawsze osiągamy zakładane efekty!

Reasumując, która firma oferuje równie bezpieczne i sprawiedliwe warunki współpracy?

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.kowal24.pl

-
90 SEKUND = BŁYSKAWICZNA WYCENA

Szanowni Państwo, proponujemy poświęcić około 90 sekund na przekazanie najważniejszych informacji poprzez prosty formularz na naszej stronie: www.kowal24.pl.

Wycenę prześlemy wtedy do 24h, ale najważniejsze, że będzie precyzyjna - skrojona na miarę Państwa potrzeb, celów i możliwości finansowych!

Prosty formularz, realizacje Klientów, szczegóły oferty, częste pytania znajdziesz się na naszej stronie: www.kowal24.pl
 

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

obługa firm

Lokalizacja

Częstochowa, Śląskie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 19423
Wyświetlony: 15
Wygasa: 13:45, 28 listopad 2020
W kategoriach: Usługi