Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Nawozy do trawników

OferujęDodaj do ulubionych
Nawozy do trawników
Cena do negocjacji
Kontakt Sklep internetowy
ul. Dworcowa 4
87-400 Golub-Dobrzyń
Dodane 14:26:56 23-11-2015
Autor
Gość

Opis

Ogrodniczy sklep internetowy Przydomu.pl oferuje ogromny wybór nawozów do wszystkich roślin w ogrodzie. W swoim asortymencie ma wszystko, czego potrzeba do utrzymania pięknego ogrodu, w tym, między innymi: specjalne nawozy do trawników odpowiadające danym porom roku, wertykulatory, wykaszarki, kosiarki, nawozy do iglaków, nasiona traw i innych pięknych roślin, opryskiwacze spalinowe, kompostowniki, preparaty do kompostowania, środki ochrony roślin, agrowłókniny itp. 

Z Przydomu.pl nie tylko zadbasz o piękny trawnik będący wizytówką Twojego ogrodu, ale również znajdziesz asortyment, który umożliwi Ci głęboki relaks, w tym: huśtawki, leżaki, hamaki, baseny ogrodowe, trampoliny, czy meble ogrodowe. 

Co ważne, wszystkie produkty zamieszczone na stronie Przydomu.pl, są zawsze dostępne w firmowym magazynie. Dzięki temu realizacja zamówienia zaczyna się już po jego zgłoszeniu. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu https://www.przydomu.pl/

Zamówienia można składać również telefonicznie. Konsultanci czekają na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

 

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

obługa firm

 

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2511
Wyświetlony: 658
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Rośliny