Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

SA-ART - zbiorniki na gaz płynny Kraków Ghost Ad

Kategoria

Dom i Ogród / Ogrzewanie

Opis
Firma SA-ART to przedsiębiorstwo zajmujące się wykonywaniem instalacji na gaz płynny. Klient może liczyć na fachowe wsparcie specjalistów od projektu, przez wykonanie, aż po montaż instalacji zbiorników na gaz płynny na posesji. Usługi są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.
Firma SA-ART to przedsiębiorstwo zajmujące się wykonywaniem instalacji na gaz płynny. Klient może liczyć na fachowe wsparcie specjalistów od projektu, przez wykonanie, aż po montaż instalacji zbiorników na gaz płynny na posesji. Usługi są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W obiektach przemysłowych i rolniczych zbiorniki na gaz są dobrą alternatywą dla ogrzania obiektu czy przeprowadzania procesów technologicznych. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy pozwala optymalnie dopasować ofertę do potrzeb i wymagań konkretnego Klienta. Wszystkie podejmowane działania związane z instalacją zbiorników na gaz płynny spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Kontakt:
PHU SA-ART
SŁAWOMIR MISZCZAK
31-579 Kraków,
al. Jana Pawła II 82 DS2 pok.6-7
+48 505 018 116 p
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://sa-art.pl/

Autor

Masert

Lokalizacja

Polska, Małopolskie, Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 19551
Wyświetlony: 13
Dodane 15:00, 20 październik 2020
Wygasa: 14:00, 19 grudzień 2020

Polecane

  Ekskluzywny, całoroczny Apartament Słoneczny*19 ...
Montaż anten satelitarnych Canal+, Cyfrowy Polsat, ...
Ciekawa i skuteczna praca w sieci, dzięki której k ...