Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Diagnostyczny adapter Caterpillar CAT Comm 3

SprzedamDodaj do ulubionych
Cena: 9.625 9625
Kontakt 733764140
Dodane 00:41, 14 maj 2016

Opis

Diagnostyczny adapter Caterpillar CAT Comm 3  

Oryginalny kompleks diagnostyczny sprzedawców CAT Comm 3 (numer fabryczny 466-6258) wyposażony nowymi kablami i programowo-sprzętowymi środkami. To jest najnowsze opracowanie firmy Caterpillar, które przyszło na zmianę starym modelam CAT Comm 3 z numerem seryjnym 317-7484.

Ostatnie pokolenie sprzedawczego kompleksu diagnostyki, ktore zmieniło wersju adaptera CAT Comm Adapter II. Ten model jest jedynym zalecanym do pełnej obsługi całego spektrum techniki CAT – od malych silników napędowych do cieżkiej kamieniołomnej techniki. Z pomocą Caterpillar Adapter 3 można otrzymać dostęp do wszystkich sterowników (ECMS) przez programę CAT ET.

Opis Caterpillar Adapter 3  

Ostatnie pokolenie sprzedawczego kompleksu diagnostyki, ktore zmieniło wersju adaptera CAT Comm Adapter II. Ten model jest jedynym zalecanym do pełnej obsługi całego spektrum techniki CAT – od malych silników napędowych do cieżkiej kamieniołomnej techniki. Z pomocą Caterpillar Adapter 3 można otrzymać dostęp do wszystkich sterowników (ECMS) przez program CAT ET.

Nowoczesna technika Caterpillar potrzebuje nie tylko wysokiego poziomu kwalifikacji diagnostyka ale wykorzystania w pracy specjalnego sprzętu.

Wykonywanie czynności serwisowych, ustawień i przeprogramowania bloków można produkować z wykorzystaniem tylko oficialnego oprogramowania oraz diagnostycznego sprzętu od Caterpillar. Caterpillar Adapter 3, kontrolowany przez program CAT ET, pozwala zmieniać nie tylko tryby pracy silnika, ale produkować zmiany w pracy albo zaktualizować firmware ECM. Oprogramowanie Caterpillar ET otrzymalo bardzo zrozumiały interfejs i jest łatwym w wykorzystaniu.

Kompleks diagnostyczny Caterpillar Adapter 3 wykorzystują z oprogramowaniem Perkins EST, i to robi jego odpowiednim także dla silników Perkins.

Niektóre funkcje skanera samochodowego Caterpillar Adapter 3:  

 1. Odczyt danych ze silnika, tworzenie histogramów
 2. Odczyt danych logowania
 3. Wyświetlanie rzeczywistych ustawień
 4. Odczyt i kasowanie błędów
 5. Przeglądanie parametrów pracy silnika w momencie awarii i rejestracji go w ECM
 6. Aktywna i prowadzona diagnostyka
 7. Zaktualizowanie (aktualizacja oprogramowania) ECM
 8. Konfiguracja, kalibracja ECM
 9. Wiecej 100 funkcij dla użytkownika:
 10. Tworzenie 2D- и 3D- histogramów
 11. Live-data и freeze-data – zdjęcia stanu systemu w momencie wystąpienia awarii i przegląd pracy systemów w czasie rzeczywistym
 12. Konfigurowanie bloków danych użytkownika
 13. Konfiguracja z kilkanaście modułami sterowania
 14. Konfiguracja programu pod potrzeby diagnosty

Zestaw:  

 1. 317-7484 oryginalny Caterpillar Communication Adapter III
 2. 327-8981 kabel 9-pin Caterpillar
 3. Kabel USB
 4. Oprogramowanie Caterpillar Electronic Technician (ET)

Gwarancja:  

Proponujemy tylko oryginalny kompleks CAT Comm 3, nie wykorzystamy sprzedaży chińskich kopij nizkiej jakości. Najwyższa jakość jest podtwierdzona przez 1 rok zaproponowanej gwarancji. Jeżeli macie różne problemy z emulatorem, proszę skontaktować się z działem pomocy technicznej, gdzie zrobimy wszystko co jest w naszej mocy, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Link do oficjalnej strony CAT

Istnieje możliwość skonfigurowania zestawu  Tester + Laptop Dell Latitude D630 14" Core2Duo, 2GB RAM lub Panasonic CF30 2GB RAM 

 

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

obługa firm

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3693
Wyświetlony: 660
Wygasa: nie wygasa

Polecane

Montaż anten satelitarnych Canal+, Cyfrowy Polsat, ...
KOSZE STALOWE TYPU GITTERBOX Wymiary 120x80 ...
Oferta dla okolic: Gorzów Wlkp., Międzyrzecz, Św ...