Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Adapter diagnostyczny Scania VCI2

SprzedamDodaj do ulubionych
Cena: 4.427 4427
Kontakt 733764140
Dodane 00:49, 14 maj 2016

Opis

Scania VCI2 - adapter diagnostyczna dla samochodów ciężarowych i autobusów Scania + Katalog Scania Wielu 02/2014  

Ten model przeznaczona jest do samochodów ciężarowych i autobusów Scania od 2004 roku

Diagnostyczne złożone SCANIA VCI 2 jest przeznaczone do pracy z SDP3 (Scania Diagnose i Programmer 3) specjalnie dla samochodów ciężarowych Scania (P, G, T-R-, serialu), autobusy SCANIA (K, N-series) i inne środki transportowe , wykorzystujące silniki Scania. SCANIA VCI Complex diagnostyczny 2 jest kontynuacją diagnostycznego kompleksu SCANIA VCI 1.Wykorzystując kompleks diagnostyki SCANIA VCI 2 Państwo mogą wykonywać wszystkie operacje, które może wykonać oficjalny sprzedawca Scania : wykrywanie i likwidacje problemów, zmiana parametrów systemu, wykonanie kalibracji, możliwość dokonania zmian w konstrukcji, wpływających na działanie urządzeń elektrycznych, jak również zaktualizować programy bloków zarządzania.

Adapter Scania VCI2 może skutecznie diagnozować wszystkie modele ciężarówek Scania od 2004 r. wydania. Scania VCI2 wydaje różne kody uszkodzeń, ma funkcję zapamiętywania, zestaw rozwiązań w celu rozwiązania problemów, a także możliwość usunięcia. Adapter dostarcza się z katalogiem i książka serwisowa „Scania Multi 02/2014 Spare Parts Catalog & Service Information” od 02/2014.

Adapter diagnostyczny jest dostarczany w metalowej obudowie i nie jest produkowany w Chinach  

Nowa wersja diagnostycznego adaptera Scania VCI2 przyszła na przemianę starej wersji Scania VCI1, która była zgodna z produkcją kompanii wypuszczonych tylko do 2004 r. Ten model jest opracowany z uwzględnieniem najnowszych modeli ciężarówek, autobusów i ciężkich środków transportowych kompanii Scania. Teraz oferujemy adapter Scania VCI2 w pakiecie z najnowszym oprogramowaniem Scania SDP3 (wersja 2.19), która ujawnia mnóstwo dodatkowych funkcjonalnych możliwości.

Klucz HASP USB obejmuje trzy licencje:  

 •  Poziom „Wysoki” jest używany do Scania R, P, G, T, K, N serii autobusów i samochodów ciężarowych wyprodukowanych po 2004 roku;
 •  Poziom „Przemysł i morze” jest używany do silników przemysłowych i morskich;
 •  Poziom „Wewnętrzny” dla autobusów i samochodów ciężarowych Scania serii R, P, G, T, K, N, wydane po 2004 roku

Po podłączeniu VCI2 do komputera i rozruchu oprogramowania SDP3 , można łatwo uzyskać dostęp do danych w VCI2 przeszedłszy do okna przeglądu „Widok". VCI2 również podtrzymują wczesne systemy w seriach P, R, T, K, i N środków transportowych i okrętowych silnikach.

Jeśli Państwo planują odnowić oprogramowanie starego modelu VCI, Państwo potrzebują kupić nową wersję oprogramowania razem z kluczem, ponieważ poprzedni model klucza nie w całości jest zgodny z nowym oprogramowaniem.

 

Obsługiwane języki:  

Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, holenderski, polski, portugalski, japoński, norweski, szwedzki, Suomi, włoski, turecki, czeski i rosyjski.

Dodatkowe właściwości Scania VCI2:  

 • Informacja o konfiguracji i nastrajaniach bloku kierowania.
 • Informacja o elektrycznych częściach i ich rozkładzie.
 • Wyjściowe i wejściowe sygnały.
 • Aktywacja / deaktywacja komponentów.
 • Programowanie zapasowych części.
 • Dokładne elektryczne schematy dla wszystkich typów środku transportowych pokazują, w jaki sposób konkretny kontur zrealizuje się w ramach środku transportowego.
 • Dane po podwoziu, po którym można wyznaczyć konfigurację i nastrajania środku transportowego.
 • Informacja o przeznaczonych dla użytkownika nastrajaniach pozwala efektywnie pracować w usunięciu usterek za pomocą przeznaczonych dla użytkownika funkcji, takich jak cruise-kontrola i tak dalej.

Kompletowanie:  

 • 1 х adapter Scania VCI2
 • 1 х oprogramowanie Scania SDP3 2.19 (CD)
 • 1 х Klucz USB HASP

Gwarancja:  

Oferujemy tylko oryginalne adaptery Scania VCI2, a nie sprzedają chińskie kopie złej jakości. Wysoka jakość potwierdza się nadaniem nami 1 roku pełnych gwarancyjnych zobowiązań. Jeśli Państwo mają jakiekolwiek problemy z adapterem Scania VCI2, prosimy, związać się z naszym działem technicznego wsparcia, i zrobimy wszystko od nas zależne, żeby zabezpieczyć serwisową obsługę.

Link na oficjalną stronę internetową Scania

 

 

Katalogu części zamiennych Scania Wielu 02/2014 i Serwis informacyjny Cechy:  

 1. Obsługiwane języki: angielski, niderlandzki, duński, hiszpański, włoski, niemiecki, polski, rosyjski, francuski, czeski, szwedzki
 2. Uwaga: Informacje dotyczące naprawy jest dostępna tylko w języku angielskim i niemieckim!
 3. System operacyjny: Win XP
 4. Wersja: 02/2014

Numer podwozia mówi sama za siebie: Scania Multi, żeby mniej remontować

Scania Wielu jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych dla naprawy dostępnych na rynku . Używane numery podwozia pozwala indywidualnie adaptować wszystka informacje niezbędne do realizacji usługi, poszukiwania problemów i naprawy dla każdego samochodu, co poprawia jakość i dokładność procesu technologicznego i operacje pracy w warsztacie. W tym samym czasie klient dostaje zaletę, że zmniejsza czas naprawy i diagnostyki do minimum.

Scania Multi jest program komputerowy rozpowszechniana na DVD-ROM. Scania Multi zawiera informacje na temat części, działalności produkcyjnej, o czasie kosztów operacyjnych, oraz niezbędnych instrukcjach. Informacja ta jest zorganizowana według określonych potrzeb poszczególnych kategorii użytkowników. System Scania Multi oszczędza czas na kilku frontach, co przynosi korzyść w zmniejszeniu czasu przestoju.

Oszczędność czasu i poprawa jakości dla klienta:  

 • Dokładność: prawidłowy dobór części, czasu i operacji technologicznych od samego początku.
 • Łatwo dostępna informacja: szybkie poszukiwanie,tylko niezbędna informacja.
 • Łatwość i szybkość wyceny: kosztorys zostaje sporządzony od razu podczas wprowadzeniu danych początkowych.
 • Wielojęzyczny interfejs: dostępność informacji w 9 językach zwiększa dokładność obliczeń i wydajność.
 • Łatwy do aktualizacji: System zawiera tylko bieżąca informacje.
 • Warsztaty przyszłości: wszyscy w warsztacie Scania mają dostęp do informacji, która się znajduje w Scania Multi, co zapewnia giętką organizacje pracy.
 • Łatwa organizacja lokalnej modyfikacji pod rynek lokalny: Scania Multi jest skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić łatwość lokalnych modyfikacji pod specyficzne warunki na lokalnym rynku transportowym.

Typowa kolejność wydarzeń przy odwiedzaniu Sto czy naprawczej pracowni, która wykorzystuje Scania Multi :  

Kierowca dostrzega błąd hamulcowego systemu na swojej ciężarówce i przyjeżdża na Sto Scania. Za pomocą numeru podwozia wprowadzonego do Scania Multi wyznacza się specyfikacja ciężarówki, nomenklatura i koszt koniecznych zapasowych części, czas remontu i koszt pracy. Klient w ten sposób, od razu otrzymuje kosztorys .

Mechanik, odpowiedzialny za podjęcie prac wykorzystuje Scania Multi, żeby poznać, jak uszkodzenie powinno być usunięte na tym modelu ciężarówki, i sprawdza, które właśnie części zamienne będą potrzebne po tym numerze podwozia. System odprawia zamówienie do sklepu części zamiennych. Odbywa się dostawa odpowiednich części zamiennych. Odbywa się remont ciężarówki i system Scania Multi automatycznie wydaje konieczną dokumentację dla wystawiania rachunku klientowi.

Obwody użycia.  

Scania Multi jest przeznaczony w pierwszej kolejności dla następnych użytkowników dilera platformy Scania : 
Administratorzy po obsłudze klientów czy kierownicy pracowni wykorzystują standardową klasyfikacyjną listę, nomenklaturę standardowych przedmiotów i czasu dostarczenia, wykresu poszukiwania uszkodzeń, techniczne opisy i biuletyny.
Mechanicy pracowni : dla przeglądu opisu funkcji systemu, opisu naprawczych operacji, specyfikacji i serwisowych biuletynów.
Managerzy działu części zamiennych wykorzystują powoływania po katalogu części zamiennych.
Managerzy działu gwarancyjnej obsługi wykorzystują standardową klasyfikacyjną listę i nomenklaturę standardowych przedmiotów i czasu dostarczenia.
Cała ta informacja łatwo jest dostępna dla wszystkich użytkowników Scania Multi. System udostępnia do przemiany roboczych operacji. Jeśli to jest niezbędnym, mechanik może przy konieczności występować managerem po przyjęciu zamówienia czy wydrukować ostateczną fakturę prac i materiałów.

Prostota decyzji  

Sprzęt diagnostyczny Scania nie wymaga znaczących inwestycji. Scania Multi pracuje na standardowym komputerze lub laptopie, który może być używany do innych zadań w pracowni. Program może również pracować przez siec. Informacje jest aktualizowana poprzez CD-ROM, cztery razy w roku. Wszelkie zmiany dokonane w okresie między regularnymi aktualizacjami są w formie wydruków papierowych. W ten sposób cały proces jest uproszczony i eliminuje potrzebę drukowanych nośników.

Katalog części zamiennych, nomenklatura standardowych elementów, czas dostaw i naprawy, jak również cenniki są włączone w Scania Multi. Instrukcja naprawy i wykorzystania środków transportowych, zawierających funkcjonalne opisy, instrukcje pracy, kolejność technologicznych kart operacyjnych, biuletyny serwisowe zostały w pełni wprowadzone do systemu z jesieni 2003 roku.

Wyposażenie:  

 • Liczba CD: 2DVD

Uwaga!!!
 

Istnieje możliwość skonfigurowania zestawu  Tester Scania VCI II SDP3 + Laptop Dell Latitude D630 14" Core2Duo, 2GB RAM lub Panasonic CF30 2GB RAM 
Wówczas klient otrzymuje zestaw gotowy do natychmiastowej pracy.

  

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

obługa firm

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3696
Wyświetlony: 835
Wygasa: nie wygasa

Polecane

  Zapraszamy do Mielna-Unieścia miejsca, które ch ...
Przepiękny widok na jezioro, góry i lasy, dogodny ...
Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawnośc ...