Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Adapter diagnostyczny Scania VCI1

SprzedamDodaj do ulubionych
Cena: 5.320 5320
Kontakt 733764140
Dodane 00:51, 14 maj 2016

Opis

Scania VCI1 – adapter dla diagnostyki ciężarówek i autobusów Scania, wyprodukowanych przed 2006 rokiem + Katalog Scania Wielu 02/2014

 

Adapter diagnostyczny Scania VCI1 wykorzystywany dla diagnostyki wysokiej jakości i kalibracji ciężarówek i autobusów firmy Scania, od 1995 do 2004 r.

 

Adapter diagnostyczny dla samochodów ciężarowych i autobusów Scania VCI1

Kompleks diagnostyki SCANIA VCI 1 zastosuje się dla wysokiej jakości usług samochodów ciężarowych i autobusów SCANIA serii 3 i 4, a także silników morskich Scania wydanych w okresie od 1995 do 2004 roku. Pakiet zawiera katalog Scania multi 02/2014 Przy pomocy kompleksu diagnostyki SCANIA VCI 1 Państwo mogą zrobić wszystkie transakcje autoryzowanego dealera Scania. Działa wspólnie z programem dla diagnozy Scania Scania SD i SP.Skaner SCANIA VCI 1 działa przez COM-port.

Scania VCI1 jest pierwszym oryginalnym narzędziem diagnostycznym dla sprzętu produkowanego przez Scania. Jest on przeznaczony dla naprawy starych ciężarówek,autobusów i innych ciężkich środków transportowych. Oprócz tego, obsługuje silniki o wysokiej mocy, które są używany w przemyśle, morskiego lub rzecznego transportu, produkcji Scania.

Adapter SCANIA VCI 1 przeznaczony jest do pracy z oprogramowaniem SDP2 (Scania Diagnos) i Scania SP2 (Scania Programmer). Po instalacji użytkownicy mają dostęp do procesów programowania i diagnostyki samochodów ciężarowych i autobusów. Narzędzie pomaga wyeliminować wszystkie problemy i sprzętowe awarie techniki produkcji Scania.

Oprogramowanie diagnostyczne Scania SD2 i SP2 mogą być używane z laptopem lub komputerem stacjonarnym z obowiązkowa obecnością portu COM-port (RS232). Jest również możliwe użycie adapterów, USB-to-COM.

Lista obsługiwanych systemów:

 •  APS - system przetwarzania powietrza;
 •  BWS - system naprawy nadwozia
 •  BCS - system podwozia do autobusów
 •  EBS - system zarządzania hamulca;
 •  EEC - system kontroli emisji spalin;
 •  EMS - sterowania silnika;
 •  COO - koordynator;
 •  ICL - kombinacja urządzeń;
 •  TCO - system tachograf;
 •  ATA, WTA, CTS i AUS - dodatkowy system ogrzewania, system regulatorów czasowych, Radio OPC and RET - system zarządzania skrzyni biegów;
 •  SMS - system zarządzania zawieszenie;
 •  RTI - informacje informacje o natężeniu ruchu drogowego;
 •  TPM - kontrola ciśnienia w oponach;
 •  LDW - ostrzeżenie o odchyleniu od podanego pasa ruchu;

Adapter diagnostyczny Scania VCI2 musi być używany dla diagnozowania modele Scania P, R, T, K, N, które zostały wydane po 2004 roku.

 

Obsługiwane języki:

Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, holenderski, polski, portugalski, szwedzki, fiński, włoski, rosyjski, chiński, koreański.

Wyposażenie:

 • 1 x Adapter Scania VCI1
 • 1 x Software Scania SD2 i SP2 (Link lub CD)

Gwarancja:

Oferujemy tylko oryginalne systemy diagnostyczne Scania VCI1 interface, a nie sprzedajemy chińskie kopie złej jakości. Wysoka jakość się potwierdza tym,że dajemy 1 rok gwarancji. Jeśli Państwo mają jakiekolwiek problemy z Scania VCI1 interface, prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego, a my zrobimy wszystko, aby zapewnić obsługę posprzedażową.

Wymagania:

PC lub laptop z systemem Microsoft Windows XP + port COM-port (RS232).

Link na oficjalną stronę Scania

 

Katalogu części zamiennych Scania Wielu 02/2014 i Serwis informacyjny

Cechy:

 1. Obsługiwane języki: angielski, niderlandzki, duński, hiszpański, włoski, niemiecki, polski, rosyjski, francuski, czeski, szwedzki
 2. Uwaga: Informacje dotyczące naprawy jest dostępna tylko w języku angielskim i niemieckim!
 3. System operacyjny: Win XP
 4. Wersja: 02/2014

Numer podwozia mówi sama za siebie: Scania Multi, żeby mniej remontować

Scania Wielu jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych dla naprawy dostępnych na rynku . Używane numery podwozia pozwala indywidualnie adaptować wszystka informacje niezbędne do realizacji usługi, poszukiwania problemów i naprawy dla każdego samochodu, co poprawia jakość i dokładność procesu technologicznego i operacje pracy w warsztacie. W tym samym czasie klient dostaje zaletę, że zmniejsza czas naprawy i diagnostyki do minimum.

Scania Multi jest program komputerowy rozpowszechniana na DVD-ROM. Scania Multi zawiera informacje na temat części, działalności produkcyjnej, o czasie kosztów operacyjnych, oraz niezbędnych instrukcjach. Informacja ta jest zorganizowana według określonych potrzeb poszczególnych kategorii użytkowników. System Scania Multi oszczędza czas na kilku frontach, co przynosi korzyść w zmniejszeniu czasu przestoju.

Oszczędność czasu i poprawa jakości dla klienta:

 • Dokładność: prawidłowy dobór części, czasu i operacji technologicznych od samego początku.
 • Łatwo dostępna informacja: szybkie poszukiwanie,tylko niezbędna informacja.
 • Łatwość i szybkość wyceny: kosztorys zostaje sporządzony od razu podczas wprowadzeniu danych początkowych.
 • Wielojęzyczny interfejs: dostępność informacji w 9 językach zwiększa dokładność obliczeń i wydajność.
 • Łatwy do aktualizacji: System zawiera tylko bieżąca informacje.
 • Warsztaty przyszłości: wszyscy w warsztacie Scania mają dostęp do informacji, która się znajduje w Scania Multi, co zapewnia giętką organizacje pracy.
 • Łatwa organizacja lokalnej modyfikacji pod rynek lokalny: Scania Multi jest skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić łatwość lokalnych modyfikacji pod specyficzne warunki na lokalnym rynku transportowym.

Typowa kolejność wydarzeń przy odwiedzaniu Sto czy naprawczej pracowni, która wykorzystuje Scania Multi :

Kierowca dostrzega błąd hamulcowego systemu na swojej ciężarówce i przyjeżdża na Sto Scania. Za pomocą numeru podwozia wprowadzonego do Scania Multi wyznacza się specyfikacja ciężarówki, nomenklatura i koszt koniecznych zapasowych części, czas remontu i koszt pracy. Klient w ten sposób, od razu otrzymuje kosztorys .

Mechanik, odpowiedzialny za podjęcie prac wykorzystuje Scania Multi, żeby poznać, jak uszkodzenie powinno być usunięte na tym modelu ciężarówki, i sprawdza, które właśnie części zamienne będą potrzebne po tym numerze podwozia. System odprawia zamówienie do sklepu części zamiennych. Odbywa się dostawa odpowiednich części zamiennych. Odbywa się remont ciężarówki i system Scania Multi automatycznie wydaje konieczną dokumentację dla wystawiania rachunku klientowi.

Obwody użycia.

Scania Multi jest przeznaczony w pierwszej kolejności dla następnych użytkowników dilera platformy Scania : 
Administratorzy po obsłudze klientów czy kierownicy pracowni wykorzystują standardową klasyfikacyjną listę, nomenklaturę standardowych przedmiotów i czasu dostarczenia, wykresu poszukiwania uszkodzeń, techniczne opisy i biuletyny.
Mechanicy pracowni : dla przeglądu opisu funkcji systemu, opisu naprawczych operacji, specyfikacji i serwisowych biuletynów.
Managerzy działu części zamiennych wykorzystują powoływania po katalogu części zamiennych.
Managerzy działu gwarancyjnej obsługi wykorzystują standardową klasyfikacyjną listę i nomenklaturę standardowych przedmiotów i czasu dostarczenia.
Cała ta informacja łatwo jest dostępna dla wszystkich użytkowników Scania Multi. System udostępnia do przemiany roboczych operacji. Jeśli to jest niezbędnym, mechanik może przy konieczności występować managerem po przyjęciu zamówienia czy wydrukować ostateczną fakturę prac i materiałów.

Prostota decyzji

Sprzęt diagnostyczny Scania nie wymaga znaczących inwestycji. Scania Multi pracuje na standardowym komputerze lub laptopie, który może być używany do innych zadań w pracowni. Program może również pracować przez siec. Informacje jest aktualizowana poprzez CD-ROM, cztery razy w roku. Wszelkie zmiany dokonane w okresie między regularnymi aktualizacjami są w formie wydruków papierowych. W ten sposób cały proces jest uproszczony i eliminuje potrzebę drukowanych nośników.

Katalog części zamiennych, nomenklatura standardowych elementów, czas dostaw i naprawy, jak również cenniki są włączone w Scania Multi. Instrukcja naprawy i wykorzystania środków transportowych, zawierających funkcjonalne opisy, instrukcje pracy, kolejność technologicznych kart operacyjnych, biuletyny serwisowe zostały w pełni wprowadzone do systemu z jesieni 2003 roku.

Wyposażenie:

 • Liczba CD: 2DVD

Uwaga!!!
 

Istnieje możliwość skonfigurowania zestawu  Tester+ Laptop Dell Latitude D630 14" Core2Duo, 2GB RAM lub Panasonic CF30 2GB RAM 
Wówczas klient otrzymuje zestaw gotowy do natychmiastowej pracy.

 

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

obługa firm

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3697
Wyświetlony: 712
Wygasa: nie wygasa

Polecane

Nabijanie, napełnianie, odgrzybianie, czyszczenie, ...
szlifierka czeskiej produkcji z 2000 r. wszystkie ...
PLak do czyszczenia kokpitu tapicerki, różne zapac ...