Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

ADZ Blok System Ghost Ad

Kategoria

Dom i Ogród / Materiały budowlane

Opis
ADZ Blok System to firma specjalizująca się w produkcji solidnych bloków z litego betonu przeznaczonych do budowy ścian hal, murów oporowych, boksów, ogrodzeń czy wygrodzeń kompostowni. Bloki betonowe mają odpowiedni kształt i masę, dzięki czemu można je wykorzystać w trakcie realizacji różnych prze
ADZ Blok System to firma specjalizująca się w produkcji solidnych bloków z litego betonu przeznaczonych do budowy ścian hal, murów oporowych, boksów, ogrodzeń czy wygrodzeń kompostowni. Bloki betonowe mają odpowiedni kształt i masę, dzięki czemu można je wykorzystać w trakcie realizacji różnych przedsięwzięć budowlanych. Wyróżniają się także dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki możliwości swobodnego układania bloków betonowych jeden na drugim planowane inwestycje przebiegają szybko i sprawnie. Firmie można zlecić kompleksową realizację przedsięwzięcia od projektu, przez produkcję materiałów, po ich dostawę i montaż. Ofertę dopełniają usługi z zakresu montażu elementów dodatkowych takich jak konstrukcje stalowe, bramy czy zadaszenia.

Podaje namiary:
ADZ System
https://adz-system.pl/
+48 519 535 700
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
34-120 Andrychów

Autor

Masert

Lokalizacja

Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 19682
Wyświetlony: 1
Dodane 15:27, 12 listopad 2020
Wygasa: 15:27, 11 styczeń 2021

Polecane

  Ekskluzywny, całoroczny Apartament Słoneczny*19 ...
Montaż anten satelitarnych Canal+, Cyfrowy Polsat, ...
Ciekawa i skuteczna praca w sieci, dzięki której k ...