Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Programista JAVA - praca w Krakowie Ghost Ad

Kategoria

Praca / Informatyka / Telekomunikacja

Opis
Poszukujemy wykwalifikowanych osób do pracy, jako inżynierowie oprogramowania w dziale IT ds. Zapobiegania Zagrożeniom Finansowym. Dział, skupia wszystkie obszary zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych i wdraża standardy do ich zwalczania.   Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnoś

Poszukujemy wykwalifikowanych osób do pracy, jako inżynierowie oprogramowania w dziale IT ds. Zapobiegania Zagrożeniom Finansowym. Dział, skupia wszystkie obszary zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych i wdraża standardy do ich zwalczania.

 

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

 

Programista JAVA/JAVA Developer (FCTM) - praca stacjonarna w Krakowie.

 

Podstawowe obowiązki:

- rozwijanie i wspieranie aplikacji i systemów, narzędzi śledczych dla pracowników na całym świecie,

- analiza sieci społecznościowych (SNA),

- wyszukiwanie negatywnych wiadomości,

- monitorowanie sieci transakcji i oprogramowania do oceny ryzyka przestępstw finansowych,

- zaangażowania się we wdrażanie i obsługę oprogramowania, które tworzymy,

- zakres odpowiedzialności obejmuje 50% kodowania, 50% rozwiązań związanych z architekturą, testami, wdrożeniami czy konfiguracją.

 

Wymagania:

- ponad 3-letnie doświadczenie w środowisku Java,

- wcześniejsze doświadczenia z tworzeniem usług REST API ,Spring Boot,

- doświadczenie z Microservices,

- znajomość Linux / Unix i znajomość shell script (tj. BASH),

- zwinne metodologie - Scrum, Kanban, MVP.

 

Nie wymagane, ale pożądane doświadczenie w programach:

- PaaS (tj. Cloud Foundry)

- OAuth2

- Scala

 

Oferujemy:

- stabilną pracę w profesjonalnym zespole.

- interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji,

- spójny zakres obowiązków.

- prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników.

- kontakt z najlepszymi technologiami IT (Big Data, Hadoop, Spark) dostępnymi na rynku,

- pracę i naukę od zespołów pracujących z dojrzałymi procesami i narzędziami, aby zapewnić najlepsze rezultaty,

- wymianę międzykulturową.

 

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

 

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi aw Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy

Autor

OBPON

Lokalizacja

Polska, Małopolskie, Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14181
Wyświetlony: 62
Dodane 11:42:54 18-03-2019
Wygasa: 11:42:54 17-04-2019