Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Konsultant znajomość rosyjskiego lub ukraińskiego Ghost Ad

Kategoria

Praca / Biuro / Administracja

Opis
Nasz Klient z branży transportowej, poszukuje osób ze znajomością języków  obcych do wsparcia obsługi swojego działu logistycznego. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i  znasz język rosyjski lub ukraiński, chcielibyśmy Cię poznać. Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:  

Nasz Klient z branży transportowej, poszukuje osób ze znajomością języków  obcych do wsparcia obsługi swojego działu logistycznego. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i  znasz język rosyjski lub ukraiński, chcielibyśmy Cię poznać. Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

 

Konsultant ze znajomością języków rosyjskiego lub ukraińskiego - praca zdalna

 

Podstawowe obowiązki:

• tłumaczenie krótkich tekstów na język obcy,

• kontakt telefoniczny z pracownikami, w oparciu o przygotowane treści,

• wsparcie tekstowe podczas delegowania zleceń,

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

 

Wymagania:

• doświadczenie w przygotowywaniu treści,

• dobrej znajomości jednego z powyższych języków,

• terminowości,

• zaangażowania.

 

Oferujemy: 

• umowę o pracę w stabilnej firmie,

• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,

• udział w realizacji projektów realizowanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

  

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

 

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.

 

Autor

OBPON

Lokalizacja

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 15503
Wyświetlony: 42
Dodane 16:04:24 05-07-2019
Wygasa: 16:04:24 03-09-2019