Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

szczeniaki rasy GOŃCZY POLSKI do odbioru Ghost Ad

Kategoria

Zwierzęta / Psy

Opis
Rodowodowe SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI (pieski) z hodowli z wieloletnim doświadczeniem "Piwniczański Jazgot FCI", po rodzicach polujących indywidualnie i zbiorowo, o proporcjonalnej budowie i wspaniałej, zrównoważonej psychice. Gotowe do odbioru bezpośrednio w hodowli w m. Posada Jaćmierska (gm.
Rodowodowe SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI (pieski) z hodowli z wieloletnim doświadczeniem "Piwniczański Jazgot FCI", po rodzicach polujących indywidualnie i zbiorowo, o proporcjonalnej budowie i wspaniałej, zrównoważonej psychice.
Gotowe do odbioru bezpośrednio w hodowli w m. Posada Jaćmierska (gm. Zarszyn, woj.podkarpackie) lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie.. Szczeniaki są przeglądzie hodowlanym Związku Kynologicznego w Polsce, z metrykami upoważniającymi do wydania rodowodów.
Kontakt tel. 502 040 107 - Serdecznie zapraszamy sympatyków rasy, osoby ceniące aktywny tryb życia oraz przyszłych myśliwych (cena do negocjacji). Więcej informacji i zdjęć na stronie www.gonczypolski-relaks.vanti.pl

Cena

1.600

Autor

malgosia

Lokalizacja

Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 21545
Wyświetlony: 8
Dodane 20:09, 11 listopad 2021
Wygasa: 20:09, 10 styczeń 2022

Polecane