Znajdź ogłoszenie

Szukanie zaawansowane

Psychoterapia, pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży W Ghost Ad

Kategoria

BAZA FIRM / Medycyna, zdrowie

Opis
Psychoterapia dzieci i młodzieży jest formą dialogu pomiędzy dzieckiem, opiekunem, a terapeutą. Może odbywać się w formie sesji indywidualnych (dziecko i terapeuta), grupowych (grupa dzieci i terapeuta) oraz w diadach (dziecko + opiekun i terapeuta). Ze względu na specyfikę świata młodego człowieka,
Psychoterapia dzieci i młodzieży jest formą dialogu pomiędzy dzieckiem, opiekunem, a terapeutą. Może odbywać się w formie sesji indywidualnych (dziecko i terapeuta), grupowych (grupa dzieci i terapeuta) oraz w diadach (dziecko + opiekun i terapeuta). Ze względu na specyfikę świata młodego człowieka, psychoterapia dzieci i młodzieży różni się nieco od pracy z dorosłymi i wyróżnia się:

– dostosowaniem metody pracy do etapu rozwojowego dziecka
– stałą współpracą z rodzicami lub opiekunem
– włączaniem w sesje zabaw terapeutycznych, ruchu, rysunku, muzyki

Pamiętajmy, że mimo swojego młodego wieku, dzieci i młodzież również boryka się z różnymi problemami. Często równie poważnymi, jak problemy ludzi dorosłych. Brak akceptacji wśród rówieśników, presja otoczenia, używki, uzależnienie od internetu, bądź gier komputerowych, problemy w rodzinie, brak kontroli nad emocjami.

Jeżeli czujesz, że Ty i Twoje dziecko potrzebujecie pomocy, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie: telefon: 733 563 311 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena

130

Autor

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Lokalizacja

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20573
Wyświetlony: 6
Dodane 17:51, 7 czerwiec 2021
Wygasa: 17:51, 6 sierpień 2021

Polecane

Skup Aut-Skup Samochodów #Warszawa i okolice# Najw ...
Psychoterapia dzieci i młodzieży jest formą dialog ...
AMSTERDAM Pracownik lotniska - €10,50 brutto Opi ...