Szukanie zaawansowane

Pracownik robót ziemnych Ghost Ad

Kategoria

Praca / Pozostałe oferty pracy

OPIS STANOWISKA Pracownik robót ziemnych Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dostępność 40 – 55h w ciągu tygodnia łącznie z weekendem Odpowiedzialność i dokładność Motywacja do pracy
OPIS STANOWISKA
Pracownik robót ziemnych
Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

WYMAGANIA:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Dostępność 40 – 55h w ciągu tygodnia łącznie z weekendem
Odpowiedzialność i dokładność
Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w zależności od stanowiska
Własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy w zależności od stanowiska

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 do 14 €/h
Samochód służbowy
Dzienna dieta 24 €
Premie za wyniki pracy
jednorazowe bony na dojazd 40 € na osobę miesięcznie
Możliwość skorzystania z bezpłatnego firmowego zakwaterowania
Zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
Stała opieka polskiego koordynatora
Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
Ubezpieczenie zdrowotne
Liczba godzin zagwarantowana w umowie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Dobre warunki pracy, miła atmosfera
Indywidualne podejście do każdego kandydata

Autor

ABCWork

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22388
Wyświetlony: 15
Dodane 10:48, 18 maj 2022
Wygasa: 10:48, 17 lipiec 2022