Szukanie zaawansowane

Elektryk, Belgia Ghost Ad

Kategoria

Praca / Pozostałe oferty pracy

OPIS STANOWISKA Elektryk przemysłowy Budowa i montaż instalacji średniego i wysokiego napięcia Montaż niezbędnych komponentów elektrycznych i przewodów Montaż ogniw wysokonapięciowych, transformatorów, paneli niskonapięciowych i mediów Umieszczanie kabli w rowach lub kanałach i wykonywanie poł
OPIS STANOWISKA
Elektryk przemysłowy
Budowa i montaż instalacji średniego i wysokiego napięcia
Montaż niezbędnych komponentów elektrycznych i przewodów
Montaż ogniw wysokonapięciowych, transformatorów, paneli niskonapięciowych i mediów
Umieszczanie kabli w rowach lub kanałach i wykonywanie połaczeń do tych kabli

WYMAGANIA:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
Własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy
Chęć do pracy zespołowej
Odpowiedzialność i dokładność
Możliwość pracy w weekendy
Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie

Preferowany kierunek studiów; elektrotechnika, elektromechanika, elektryka przemyslowa

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 14 do 16 €/h
Bezpłatny dostęp do roweru/roweru elektrycznego
Możliwość skorzystania z komfortowego firmowego zakwaterowania (70 €/ tydzień)
Szkolenia wewnętrzne
Wyzwania i różnorodność w pracy
Zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
Stała opieka polskiego koordynatora
Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
Ubezpieczenie zdrowotne
Liczba godzin zagwarantowana w umowie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Dobre warunki pracy, miła atmosfera
Indywidualne podejście do każdego kandydata

Autor

ABCWork

Lokalizacja

Belgia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22387
Wyświetlony: 13
Dodane 10:24, 18 maj 2022
Wygasa: 10:24, 17 lipiec 2022