Znajdź ogłoszenie

Header Bg Front

Szukanie zaawansowane

Operator tokarki CNC Ghost Ad

Kategoria

Praca / Pozostałe oferty pracy

Opis
OPIS STANOWISKA Operator tokarki CNC Praca na narzędziach stosowanych na platformach wiertniczych o wysokiej specyfikacji WYMAGANIA Minimum 2 lata doświadczenia jako operator tokarki CNC Własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy Odpowiedzialność i dokładność Motywacja do pracy D
OPIS STANOWISKA
Operator tokarki CNC
Praca na narzędziach stosowanych na platformach wiertniczych o wysokiej specyfikacji

WYMAGANIA
Minimum 2 lata doświadczenia jako operator tokarki CNC
Własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy
Odpowiedzialność i dokładność
Motywacja do pracy
Dodatkowy atut; doświadczenie w pracy na maszynach Mazak

OFERUJEMY
Atrakcyjne wynagrodzenie od 15 € do 19 € netto/h
Pracę w systemie 2 zmianowym
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
Stała opieka polskiego koordynatora
Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
Ubezpieczenie zdrowotne
Liczba godzin zagwarantowana w umowie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Dobre warunki pracy, miła atmosfera
Indywidualne podejście do każdego kandydata

Autor

ABCWork

Lokalizacja

Holandia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22365