Szukanie zaawansowane

Operator/ monter serwisu/ PRACA OD ZARAZ!! Ghost Ad

Kategoria

Praca / Pozostałe oferty pracy

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje operatorów/ monterów serwisu. Miejsce pracy: Pietrzykowice Praca dla kobiet i mężczyzn. PRACA OD ZARAZ!! Obowiązki: - Diagnozowanie i naprawa sprzętu (drukarki), Wymagania: - Zdolności manualne - Dobra organizacja pracy, - P
Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje operatorów/ monterów serwisu.

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Praca dla kobiet i mężczyzn.

PRACA OD ZARAZ!!

Obowiązki:
- Diagnozowanie i naprawa sprzętu (drukarki),

Wymagania:
- Zdolności manualne
- Dobra organizacja pracy,
- Podstawa znajomość obsługi komputera,

Oferta:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Praca w systemie 2 zmianowym,
- Wynagrodzenie: od 2800 do 3000 brutto,

Autor

WorkProfi

Lokalizacja

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20240
Wyświetlony: 15
Dodane 17:00, 8 kwiecień 2021
Wygasa: 17:00, 7 czerwiec 2021