Klaver - praca bez doświadczenia w Holandii szklarnia Ghost Ad

Kategoria

Praca / Pozostałe oferty pracy

SZKLARNIA   Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:     PRACOWNIK SZKLARNI, PLANTY Miejsce pracy: Holandia bez doświadczenia i znajomości języka Opis stanowiska: - sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hal

SZKLARNIA

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK SZKLARNI, PLANTY
Miejsce pracy: Holandia

bez doświadczenia i znajomości języka

Opis stanowiska:
- sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
- przesadzanie sadzonek
- robienie zamówień
- odchwaszczanie w szklarni

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- możliwość długotrwałej współpracy,
- dodatki urlopowe i wakacyjne,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas :

pn – pt od 9:00- 16:00 tel: +48 570901449 lub +48 570901913

Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.
www.klaverteam.com

Autor

Klaver Sp. z o.o.

Lokalizacja

Holandia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14543
Wyświetlony: 91
Dodane 15:14, 15 kwiecień 2019
Wygasa: 15:14, 14 czerwiec 2019