Szukanie zaawansowane

Pielęgniarka, Hannover, Intensivpflege 1:1 Ghost Ad

Kategoria

Praca / Zdrowie / Uroda

Praca dla pielęgniarki : Hannover, Intensivpflege 1:1   Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi pracownikami, którzy poprowadzą Państwa krok po kroku do celu! Sprawdź niezobowiązująco naszą usługę i przekonaj się, że warto zaufać ekspertowi z wieloletnim doświadczeniem. Nie trać czasu na rob

Praca dla pielęgniarki : Hannover, Intensivpflege 1:1

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi pracownikami, którzy poprowadzą Państwa krok po kroku do celu! Sprawdź niezobowiązująco naszą usługę i przekonaj się, że warto zaufać ekspertowi z wieloletnim doświadczeniem. Nie trać czasu na robienie prób i błędów, zainwestuj go lepiej w intensywną naukę języka niemieckiego, zaufaj nam a my sprawimy, że będziesz się rozwijał zawodowo i spełniał swoje marzenia.

Pracodawca wymaga:

- uznanego dyplomu ( pomagamy w nostryfikacji dyplomu )

- doświadczenia w intensywnej opiece ( nie jest to jednak kryterium decydujące o otrzymaniu pracy )

Pracodawca oferuje:

- 12-to godzinne dyżury

- zakwaterowanie w umeblowanym mieszkaniu w pobliżu miejsca pracy – koszt 250 Euro/miesiąc

- atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 Euro brutto + dodatki

- wprowadzenie w zakres obowiązków

- możliwość częstych wyjazdów do Polski

- miła atmosfera w pracy

- umowa o pracę z całym pakietem socjalnym

Autor

Elisabeth Sobiech Beta active

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12271
Wyświetlony: 233
Dodane 14:21, 3 październik 2018
Wygasa: 18:59, 10 maj 2020