Pracownik produkcji (k/m) - Wieszanie kurczaków - Niemcy Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) - Wieszanie kurczaków - Niemcy Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia) Zakres obowiązków: ● Wieszanie uśpionych kurczaków na haki ● Praca przy taśmie Wyma
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) - Wieszanie kurczaków - Niemcy

Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
● Praca przy taśmie

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Umiejętność pracy w zespole
● Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h + dodatki, po wdrożeniu stawka wzrasta do 15 € brutto/h
● Zatrudnienie bezpośrednie w zakładzie docelowym w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
● Tanie obiady w stołówce zakładowej
● Bezpłatną odzież roboczą
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

Tel. 52/522 80 50

Autor

Concept Plus

Lokalizacja

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 21945
Wyświetlony: 24
Dodane 08:59, 12 styczeń 2022
Wygasa: 08:59, 13 marzec 2022