PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - WIESZANIE KURCZAKÓW - NIEMCY Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - WIESZANIE KURCZAKÓW - NIEMCY Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia) Zakres obowiązków: - Wieszanie uśpionych kurczaków na haki - Praca przy taśmie
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - WIESZANIE KURCZAKÓW - NIEMCY
Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
- Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
- Praca przy taśmie

Wymagania:
- Wytrzymałość fizyczna
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
- Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h + dodatki, po wdrożeniu stawka wzrasta do 15 € brutto/h
- Zatrudnienie bezpośrednie w zakładzie docelowym w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
- Tanie obiady w stołówce zakładowej
- Bezpłatną odzież roboczą
- Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji - wieszanie kurczaków na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969

Autor

Concept Plus Sp. z o.o.

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20662
Wyświetlony: 18
Dodane 16:46, 25 czerwiec 2021
Wygasa: 13:34, 29 styczeń 2022