Szukanie zaawansowane

Pakowanie karmy dla zwierząt - produkcja - Niemcy Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Pracownik produkcji (mężczyźni) – karma dla zwierząt – praca blisko granicy – Niemcy Miejsce pracy okolice Drezna Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie mokrej karmy dla zwierząt • Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników • Odważanie produktów • Prace fizyczne przy poszczególnyc
Pracownik produkcji (mężczyźni) – karma dla zwierząt – praca blisko granicy – Niemcy
Miejsce pracy okolice Drezna

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie mokrej karmy dla zwierząt
• Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
• Odważanie produktów
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10€ brutto/h (od 1. kwietnia 10,45 € brutto/h) - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Komfortowe zakwaterowanie ok. 59€ tyg./os.

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziany własny samochód

Concept Plus Lublin
Zainteresowane osoby, proszę o wysłanie CV na adres mailowy.
Tel.: +48 505 865 179

Autor

Concept Plus

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20118
Wyświetlony: 16
Dodane 14:13, 11 marzec 2021
Wygasa: 15:13, 10 maj 2021