Szukanie zaawansowane

Operator produkcji Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Bogaty system premiowy Bezpłatny transport pracowniczy z okolicznych miejscowości (Bielawa, Niemcza, Łagiewniki, Henryków, Strzelin, Wrocław i inne) Dofinansowanie do posiłków - stołówka na terenie firmy Opiekę Kons
Oferujemy :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty system premiowy
Bezpłatny transport pracowniczy z okolicznych miejscowości (Bielawa, Niemcza, Łagiewniki, Henryków, Strzelin, Wrocław i inne)
Dofinansowanie do posiłków - stołówka na terenie firmy
Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji oraz zatrudnienia
Benefity Manpower Premium (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów)
Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
Przyjazną atmosferę w pracy

Wymagamy :

Doświadczenia w pracy na produkcji - min. rok
Książeczki sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Zadania :

Prosta obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich zbrojenie
Obsługa linii produkcyjnej
Kontrola wytworzonych produktów

Wyślij sms o treści ’MAGNICE OP’ pod numer 608 549 247 - oddzwonimy z ofertą

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia (Bezpłatny transport pracowniczy)
Nr ref. OP/037/HAH

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Cena

1

Autor

tuogl

Lokalizacja

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 19910
Wyświetlony: 12
Dodane 08:28, 15 styczeń 2021
Wygasa: 08:28, 16 marzec 2021