POMOCNIK (K/M) PRACA DLA STUDENTÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: POMOCNIK (K/M) PRACA DLA STUDENTÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY Miejsce pracy: Meppen Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy Zakres obowiązków: - Prac
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK (K/M) PRACA DLA STUDENTÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY
Miejsce pracy: Meppen

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy

Zakres obowiązków:
- Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)
- Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
- Rozbiórki
- Sprzątanie

Oferujemy:
- Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,50 € brutto/h
- Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
- Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu
- Zapewniamy buty robocze
- Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
- Zdolności techniczne
- Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku
- Znajomość języków obcych niewymagana!
- Samodzielność, rzetelność i dokładność
- Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pomocnik student na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Autor

Concept Plus Sp. z o.o.

Lokalizacja

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 18684
Wyświetlony: 17
Dodane 05:03, 26 czerwiec 2020
Wygasa: 05:03, 24 październik 2020