Znajdź ogłoszenie

Header Bg Front

Szukanie zaawansowane

POMOCNIK (K/M) - MONTAŻ ZŁĄCZEK - PRACA DLA STUDENTÓW - NIEM Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Opis
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: POMOCNIK (K/M) - MONTAŻ ZŁĄCZEK - PRACA DLA STUDENTÓW - NIEMCY Miejsce pracy: Holandia / tereny przygraniczne z Niemcami Zakres obowiązków: - Cięcie węży na odpowiednie długośc
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK (K/M) - MONTAŻ ZŁĄCZEK - PRACA DLA STUDENTÓW - NIEMCY
Miejsce pracy: Holandia / tereny przygraniczne z Niemcami

Zakres obowiązków:
- Cięcie węży na odpowiednie długości
- Montowanie złączek
- Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
- Układanie węży i przewodów elastycznych na palety

Oferujemy:
- Zatrudnienie na okres wakacji
- Wynagrodzenie 10,15 € brutto/h
- Umowa na warunkach niemieckich – oddelegowanie do pracy w Holandii
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
- Zdolności technicznych
- Zdolności do szybkiego przystosowywania się
- Wytrzymałości fizycznej
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
- Prawa jazdy kat. B
- Własny samochód mile widziany

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Praca montaż złączek na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Autor

Concept Plus Sp. z o.o.

Lokalizacja

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 18679
Wyświetlony: 15
Dodane 04:51, 26 czerwiec 2020
Wygasa: 04:51, 25 sierpień 2020