Szukanie zaawansowane

Operator maszyn termoformujących Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

OPERATOR MASZYN TERMOFORMUJĄCYCH Miejsce pracy: Poznań       Wynagrodzenie:  3500 netto            Zakres obowiązków: - Obsługa maszyn - Nadzór nad wyrobem - Zapewnienie płynności produkcji Oferujemy:                           - Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodz

OPERATOR MASZYN TERMOFORMUJĄCYCH

Miejsce pracy: Poznań

Wynagrodzenie:  3500 netto

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn
- Nadzór nad wyrobem
- Zapewnienie płynności produkcji

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Bogaty pakiet socjalny
- Pełne wdrożenie

- Praca w systemie 3- zmianowym + weekendy ( 6-14, 14-22, 22-6)

Poszukujemy osób lubiących tematy mechaniczne, które posiadają doświadczenie w przebudowach i przezbrojeniach.

Autor

Sima Consulting

Lokalizacja

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 15559
Wyświetlony: 93
Dodane 15:40, 9 lipiec 2019
Wygasa: 15:40, 7 wrzesień 2019