Szukanie zaawansowane

Pracownik magazynu - obsługa zwrotów - Niemcy Ghost Ad

Kategoria

Praca / Magazynier

Pracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań - 12,98 € - Niemcy Miejsce pracy Ibbenbüren Zakres obowiązków: • Obsługa zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty) • Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu • Składanie ubrań i ich zapakowywanie • Ogólne prace m
Pracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań - 12,98 € - Niemcy
Miejsce pracy Ibbenbüren

Zakres obowiązków:
• Obsługa zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty)
• Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu
• Składanie ubrań i ich zapakowywanie
• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
• Różnorodny zakres obowiązków
• Nowoczesne miejsce pracy
• Wynagrodzenie w wysokości 12,98 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
• Komfortowe zakwaterowanie 59,15 euro tyg./os.
• Wsparcie koordynatora

Wymagania:
• Gotowość do pracy zmianowej
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Samodzielność, dokładność
• Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Lublin
Zainteresowane osoby, proszę o wysłanie CV na adres mailowy.
Tel: +48 505 865 179

Autor

Concept Plus

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20087
Wyświetlony: 14
Dodane 11:37, 2 marzec 2021
Wygasa: 12:37, 1 maj 2021