Szukanie zaawansowane

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU - NIEMCY Ghost Ad

Kategoria

Praca / Magazynier

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADU (K/M)- NIEMCY Miejsce pracy Lehrte (okolice Hanoweru) Zakres obowiązków: - Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi z
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADU (K/M)- NIEMCY
Miejsce pracy Lehrte (okolice Hanoweru)

Zakres obowiązków:
- Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
- Kontrola towaru przy odbiorze
- Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
- Transport wewnętrzny towarów
- Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,42 € brutto/h plus dodatki
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wytrzymałość fizyczna
- Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
- Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
- Aktualne uprawnienia na wózek widłowy oraz badania lekarskie G25
- Wymagana znajomość języka niemieckiego - min. A2/B1
- Gotowość do pracy zmianowej
- Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Operator wózka/Lehrte na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Autor

Concept Plus Sp. z o.o.

Lokalizacja

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 18682
Wyświetlony: 17
Dodane 04:57, 26 czerwiec 2020
Wygasa: 04:57, 24 październik 2020