Szukanie zaawansowane

Opiekunka osób starszych Niemcy 2400 € za kontrakt Ghost Ad

Kategoria

Praca / Opieka / Nianie / Pomoc domowa

  OFERUJEMY:   ·         Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt ·         Terminowe wypłaty wynagrodzenia ·         Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec ·         Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech (Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec ) ·         Możliwość ubiegan

OFERUJEMY:

·         Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt

·         Terminowe wypłaty wynagrodzenia

·         Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

·         Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech (Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec )

·         Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech

·         Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów

·         Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie

·         Zakwaterowanie oraz wyżywienie

·         Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy

·         Brak ukrytych kosztów

·         Stała współpraca

·         Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni

·         Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

WYMAGANIA :

·         Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym

·         Gotowość do wyjazdu

·         Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

·         Prawo jazdy  kat. B – będzie dodatkowym atutem

·         Cierpliwość

·         Pogodne usposobienie

·         Chęć do pracy

OBOWIĄZKI :

·         Opieka nad osobą starszą w domu klienta

·         Prowadzenie gospodarstwa domowego

·         Pomoc w codziennych czynnościach

·         Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie –Naszym celem !

Autor

Safer Life

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12288
Wyświetlony: 35
Dodane 18:04, 4 październik 2018
Wygasa: 16:04, 3 listopad 2018