Szukanie zaawansowane

Sprzedawca usług HR/ region dolnośląski Ghost Ad

Kategoria

Praca / HR

Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami? Brzmi ciekawie? Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów. Menadżer ds. kluczowych kl
Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku?
Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami?
Brzmi ciekawie?
Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów.
Menadżer ds. kluczowych klientów
(Region: Dolnośląski)

Obowiązki:
Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie
Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy
Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej, outsourcingu oraz pośrednictwie pracy

Wymagania:
Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań
Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
Współpracę z ludźmi z pasją
Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze
Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
Partnerską atmosferę pracy w zespole
Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon
Programy szkoleniowe w ramach indywidualnie ustalonej ścieżki rozwoju
Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny

Autor

WorkProfi

Lokalizacja

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20200
Wyświetlony: 19
Dodane 16:14, 25 marzec 2021
Wygasa: 17:14, 24 maj 2021