Szukanie zaawansowane

Pracownik serwisu Hotelowego - Holandia Ghost Ad

Kategoria

Praca / Hotelarstwo

OPIS STANOWISKA; Jako pracownik serwisu regularnie pracujesz na zmiany śniadaniowe w naszym hotelu, ale także usługi popołudniowe i wieczorne na tarasie, miejscu spotkań i restauracji. Częścią tej funkcji jest również meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych. WYMAGANIA: - doświadczenie - k
OPIS STANOWISKA;
Jako pracownik serwisu regularnie pracujesz na zmiany śniadaniowe w naszym hotelu, ale także usługi popołudniowe i wieczorne na tarasie, miejscu spotkań i restauracji. Częścią tej funkcji jest również meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych.

WYMAGANIA:
- doświadczenie
- komunikatywny język angielski
- własny transport

OFERUJEMY:
- bezpłatny pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i łazienki, Wi-Fi,
- wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia i języka,
- tygodniówki

Autor

ABCWork

Lokalizacja

Holandia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22489
Wyświetlony: 35
Dodane 13:17, 3 sierpień 2022
Wygasa: 13:17, 2 październik 2022