Szukanie zaawansowane

Cukiernik / Piekarz – Belgia Ghost Ad

Kategoria

Praca / Gastronomia

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 600- 700€/ tyg. - zatrudnienie na warunkach belgijskich - zwrot pieniędzy za dojazd do Belgii do 150€ - premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni - moż
Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 600- 700€/ tyg.
- zatrudnienie na warunkach belgijskich
- zwrot pieniędzy za dojazd do Belgii do 150€
- premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
- zorganizowane dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
- indywidualnie ustalony termin wyjazdu
- premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

- chleb, bułki, ciasta i ciastka
ciasto drożdżowe i francuskie.
- słodycze w czekoladzie i marcepanie

Wymagania:

- dyplom piekarza lub odpowiednie doświadczenie.
- pracowitość, elastyczność i chęć do pracy w weekendy.
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego lub niderlandzkiego
- praca również na noce i w weekendy (adekwatne stawki).

Autor

Aktivmed24

Lokalizacja

Belgia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20915
Wyświetlony: 14
Dodane 14:29, 27 lipiec 2021
Wygasa: 14:29, 25 wrzesień 2021