Szukanie zaawansowane

Monter płyt gipsowo- kartonowych, Szwajcaria Ghost Ad

Kategoria

Praca / Budowa / remonty

OPIS STANOWISKA Monter płyt kartonowo -gipsowych Praca w Zürich lub Aargau w Szwajcarii Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą WYMAGANIA Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Własne auto goto
OPIS STANOWISKA
Monter płyt kartonowo -gipsowych
Praca w Zürich lub Aargau w Szwajcarii
Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

WYMAGANIA
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy
Własne narzędzia
Odpowiedzialność i dokładność
Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie

OFERUJEMY
Atrakcyjne wynagrodzenie 32,50/h
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
Stała opieka polskiego koordynatora
Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
Ubezpieczenie zdrowotne
Liczba godzin zagwarantowana w umowie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Dobre warunki pracy, miła atmosfera
Indywidualne podejście do każdego kandydata

Autor

ABCWork

Lokalizacja

Szwecja

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22395