Znajdź ogłoszenie

Header Bg Front

Szukanie zaawansowane

Dystrybucja części samochodowych, Obsługa klienta Warszawa Ghost Ad

Kategoria

Praca

Opis
  Lokalizacja: Brwinów koło Pruszkowa   Pracodawca oferuje: szkolenie stanowiskowe, zatrudnienie na pełny etat, możl

Lokalizacja: Brwinów koło Pruszkowa

Pracodawca oferuje: szkolenie stanowiskowe, zatrudnienie na pełny etat, możliwość zakwaterowania

w miejscu pracy.

Obowiązki: sprzedaż części samochodowych w punkcie obsługi klienta, umieszczanie przedmiotów sprzedaży na portalach np. Allegro
Wymagania: podstawowo znajomość słownictwa jak również ogólna znajomość budowy aut, części samochodowych,

Informacje dodatkowe

Typ pracy: Mechanik / blacharz / lakiernik
Stanowisko:: Obsługa klienta
Typ umowy:: Umowa o pracę
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: Nie wymagany
Nazwa Pracodawcy:: Marlena Nowak
Wynagrodzenie netto:: 2500
Praca od:: ---

Autor

Spoldzielnia Wspierania Edukacji I Przedsiebiorczosci Rynku Pracy

Lokalizacja

Polska, Mazowieckie, Brwinów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8585
Wyświetlony: 239
Dodane 10:53, 19 maj 2017
Wygasa: 10:53, 18 czerwiec 2017