Szukanie zaawansowane

Kontroler Kosztów Ghost Ad

Kategoria

Praca

Opis
Poszukujemy pracownika na stanowisko: Kontroler Kosztów

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjnego z okolic Wrocławia, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kontroler Kosztów

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Nr. Ref. : KK/JF/JOBS

Wymagania:

-Znajomość j. włoskiego warunek konieczny
-Wykształcenie wyższe ekonomiczne w obszarze finansów, rachunkowości, księgowości
-Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale controlingu w firmie produkcyjnej
-Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
-Bardzo dobrej znajomość przepisów m.in. prawa podatkowego, zasad rachunkowości dot. spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
-Praktycznych umiejętności sporządzania raportów finansowych i  statystycznych

Opis stanowiska:

-Sporządzanie analiz finansowych i ekonomicznych spółki – dla celów zarządczych i strategicznych
-Ocena rentowności poszczególnych segmentów działalności spółki
-Analiza opłacalności projektów inwestycyjnych
-Pozyskiwanie finasowania dla spółki
-Współudział w sporządzaniu bilansów, sprawozdań finansowych i raportów okresowych dla Zarządu firmy
-Współpraca z instytucjami finansowymi i kontrolnymi
-Bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Pomoc w zakwaterowaniu

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: ---
Typ umowy:: ---
Rodzaj Pracy:: ---
Staż pracy:: ---
Nazwa Pracodawcy:: ---
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: 1970-01-01

Autor

Gość

Lokalizacja

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 398
Wyświetlony: 223
Dodane 17:55, 14 lipiec 2014
Wygasa: 17:55, 28 wrzesień 2014