Szukanie zaawansowane

OPIEKUN/OPIEKUNKA w Wielkiej Brytanii Ghost Ad

Kategoria

Praca

OPIEKA GRUPA VERITAS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA  poszukuje osób do pracy na stanowisku: OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB ST

OPIEKA GRUPA VERITAS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA  poszukuje osób do pracy na stanowisku: OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH/ Z Niepełnosprawnością  w Wielkiej Brytanii

Zakres obowiązków:

- opieka nad osobą starszymi
- pomoc w codziennych czynnościach oraz dbaniu o higienę osobistą

- dotrzymywanie towarzystwa klientowi

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- przyjazne nastawienie i elastyczne podejście do pracy
- zaświadczenie o niekaralności

- możliwość przedstawienia referencji

- empatia i sumienność

Mile widziane:

- czynne prawo jazdy

Oferujemy:

-  stałe zatrudnienie
-  bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-  wynagrodzenie 1600-1800 funtów netto/miesięcznie
-  możliwość podjęcia pracy na terenie całej Wielkiej Brytanii
-  pomoc w dopełnieniu formalności

- kurs gotowania

- trening praktyczny oraz szkolenie teoretyczne (również w formie e-learningu)

-  wsparcie oraz naukę w poruszania się samochodem w ruchu lewostronnym

- wsparcie koordynatorów na miejscu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: OPIEKUN/OPIEKUNKA w Wielkiej Brytanii
Typ umowy:: Inna
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: Nie wymagany
Nazwa Pracodawcy:: Opieka Grupa Veritas
Wynagrodzenie netto:: 8000
Praca od:: ---

Cena

8.000

Autor

OPIEKA GRUPA VERITAS

Lokalizacja

Wielka Brytania

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3818
Wyświetlony: 113
Dodane 17:00, 25 maj 2016
Wygasa: 17:00, 25 czerwiec 2016