Szukanie zaawansowane

Sales Manager w Event World Ghost Ad

Kategoria

Praca

Sales Manager Opis stanowiska: §  telefoniczne rozmowy z wystawcami/klientami dot. bieżących projektów §  bezpośredn

Sales Manager

Opis stanowiska:

§  telefoniczne rozmowy z wystawcami/klientami dot. bieżących projektów

§  bezpośrednie oraz telefoniczne pozyskiwanie potencjalnych klientów

§  sprzedaż produktów firmy do nowych klientów

§  realizacja planu sprzedażowego

§  rozbudowa i aktualizacja bazy klientów

§  przygotowywanie i przetwarzanie ofert, doradztwo klienta

§  odpowiadające stanowisku czynności administracyjne

§  raportowanie

Wymagania:

§  doskonałe umiejętności komunikacyjne

§  orientacja na sprzedaż

§  elastyczność i gotowość do uczenia się

§  dobra znajomość komputera (MS Office, Internet)

Oferujemy:

§  pensja podstawowa + premia od osiągniętych wyników

§  możliwość dalszego rozwoju zawodowego (awans w strukturze firmy)

§  niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: Sales Manager
Typ umowy:: Umowa o pracę
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: Nie wymagany
Nazwa Pracodawcy:: Agencja Artystyczna Event World Grzegorz Motak
Wynagrodzenie netto:: 1200
Praca od:: 2016-05-25

Cena

1.500

Autor

Gość

Lokalizacja

Polska, Małopolskie, Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3806
Wyświetlony: 139
Dodane 13:52, 24 maj 2016
Wygasa: 13:52, 24 czerwiec 2016