Szukanie zaawansowane

Opiekunka nad Seniorem - od czerwca - Niemcy Ghost Ad

Kategoria

Praca

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC.   Oferta ważna: OD 1.06.

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC.

Oferta ważna: OD 1.06.

Lokalizacja: MURG (BADENIA-WIRTEMBERGIA)

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Pan Helmut jest w wieku 92 lat, waży 73 kg przy wzroście 170 cm. Podopieczny cierpi na niewydolność serca i pełną inkontynencję. Pan porusza się za pomocą laski, Rollatora bądź na wózku, nosi również aparat słuchowy.

Pan mieszka sam w domku jednorodzinnym w centrum miasta Murg.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu oraz łazienką. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

·         pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz w zmienianiu odzieży;

·         zmienianie pampersów;

·         prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów);

·         chodzenie na spacery, wspólne spędzanie czasu (oglądanie telewizji, czytanie gazet).

WYMAGANIA:

·         znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym/dobrym;

·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

·         odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

·         gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.

OFERUJEMY:

·         legalną i pewną pracę w Niemczech;

·         ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;

·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;

·         bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;

·         organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;

·         opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;

·         możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 370 53 49;

- wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: Opikun(ka)
Typ umowy:: Umowa zlecenie
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: min 0,5 roku
Nazwa Pracodawcy:: AngelCare24
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: ---

Autor

Gość

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3770
Wyświetlony: 87
Dodane 13:29, 19 maj 2016
Wygasa: 13:29, 19 czerwiec 2016