Szukanie zaawansowane

Opiekunka od zaraz do Niemiec Ghost Ad

Kategoria

Praca

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC.   ANGEL CARE 24 jest prężnie działa

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC.

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.

ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

ZAKRES ZADAŃ OPIEKUNKI:

·         sprawowanie opieki nad podopiecznym/podopieczną (m.in. nadzorowanie wykonywania codziennych czynności, przyjmowania leków);

·         pomaganie przy wykonywaniu podstawowych czynności (m.in. przy ubieraniu się, jedzeniu, higienie osobistej);

·         prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów);

·         dotrzymywanie towarzystwa (m.in. rozmowy, spacery, gry planszowe).

WYMAGANIA:

·         wiek powyżej 25. r.ż.;

·         min. podstawowa znajomość języka niemieckiego;

·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

·         odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

·         mile widziane prawo jazdy kat. B.

GWARANTUJEMY:

·         legalną i stabilną pracę w Niemczech;

·         ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;

·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;

·         bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie;

·         organizację wyjazdu oraz pokrycie kosztów wyjazdu do/z Niemiec;

·         stałą opiekę koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;

·         możliwość stałej współpracy.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

- +48 733 388 300   lub  +48 52 370 53 49;

- wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr   733 388 300 - ODDZWONIMY!

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: Opikun(ka)
Typ umowy:: Umowa zlecenie
Rodzaj Pracy:: Sezonowa
Staż pracy:: min 1 rok
Nazwa Pracodawcy:: AngelCare24
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: ---

Autor

Gość

Lokalizacja

Polska, Opolskie, Opole

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3768
Wyświetlony: 135
Dodane 13:12, 19 maj 2016
Wygasa: 13:12, 18 lipiec 2016