Znajdź ogłoszenie

Header Bg Front

Szukanie zaawansowane

Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech Ghost Ad

Kategoria

Praca

Opis
Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Lakiernik samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:

- przygotowanie powierzchni  pod lakierowanie

- lakierowanie (np. pistoletem)

- szlifowanie, szpachlowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego co najmniej w stopniu dobrym (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: ---
Typ umowy:: Umowa o pracę
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: min 0,5 roku
Nazwa Pracodawcy:: Sempre sp. z o.o.
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: ---

Autor

Sempre Sp. z o. o.

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3627
Wyświetlony: 61
Dodane 14:39, 5 maj 2016
Wygasa: 14:39, 5 czerwiec 2016