Szukanie zaawansowane

Pracownik produkcji - niemiecka fabryka drobiu Ghost Ad

Kategoria

Praca

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech: Pracow

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech:

Pracowników do fabryki kurczaków

Zakres obowiązków:

- krojenie oraz pakowanie mięsa drobiowego

- praca „przy taśmie”

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podpisywaną na czas nieokreślony,
przy czym pierwsze 6 miesięcy to okres próbny)

- pracę w temperaturach 3 - 7 °C  (zarówno dla pań, jak i panów)

- czas pracy: od pn do pt na 2 zmiany od godz. 6-7.00 lub 14-15.00 (w tym 3 przerwy). Opcjonalnie praca po 22.00 za wyższą stawkę. Co jakiś czas praca także w soboty na pierwszą zmianę.

- na tydzień pracy przypada standardowo 35 godzin (jeśli więcej, to liczone jako nadgodziny – maksymalnie 50h/tydz.)

- prawo do 24 dni urlopu

- ubrania robocze (koszt ok 25 Euro).

- zakwaterowanie: koszty w wysokości 250 euro/mc pokrywa kandydat. Mieszkanie znajduje firma niemiecka

- wynagrodzenie: 9,10€ brutto/h w pierwszym roku pracy. Później 9,33€ brutto/h

- po dwóch latach pracy możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy

- możliwość poboru zaliczki po każdym tygodniu pracy

- w kantynie istnieje możliwość wykupienia tanich obiadów. Kawa jest darmowa.

- w każdą środę podawane są grafiki pracy na kolejny tydzień.

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)

- kandydat powinien mieć dobrą kondycje fizyczną, aby być w stanie pracować w pozycji  stojącej przez ok. 9h dziennie

-prawo jazdy oraz samochód mile widziane. W przypadku braku samochodu istnieje możliwość dojazdu  do pracy busem (koszt 125 Euro/mc).

- świadectwo zdrowia (wydawane podczas spotkania organizacyjnego, koszt 26 euro)

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej

- doświadczenie na ww. stanowisku nie jest wymagane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: Pracownik produkcji
Typ umowy:: Umowa o pracę
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: Nie wymagany
Nazwa Pracodawcy:: Sempre sp. z o.o.
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: 2016-05-10

Autor

Sempre Sp. z o. o.

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3619
Wyświetlony: 98
Dodane 14:29, 5 maj 2016
Wygasa: 14:29, 5 czerwiec 2016