Znajdź ogłoszenie

Header Bg Front

Szukanie zaawansowane

opiekunka osoby starszej- Niemcy Ghost Ad

Kategoria

Praca

Opis
Legalna praca dla opiekunów osób starszych - od zaraz!

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2 miesięcy dla 84-letniej podopiecznej z miastaDortmund (  Nadrenia Północna-Westfalia) .Podopieczna mieszka sama  w domku jednorodzinnym . Ma 163cm wzrostu i 62kg wagi.Porusza się samodzielnie. Cierpi na ogólne osłabienie starcze oraz reumatyzm . Noce przesypia  spokojnie.

Obowiązki:

-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta

-codzienna toaleta

- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)

- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego

- rozmowy, spacery,oglądanie TV.

- robienie zakupów

-wizyty u lekarza

Wymagania:

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność  na okres 2-3mc

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- osoba  odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

- mile widziane prawo jazdy

Informacje dodatkowe:

- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia internetu.

- czas wolny do ustalenia z rodziną.

- podopieczna dużo czyta, przynajmniej 1 x w tygodniu spotyka się ze znajomymi w klubie seniora

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tel: 508 624 667

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: ---
Typ umowy:: ---
Rodzaj Pracy:: ---
Staż pracy:: ---
Nazwa Pracodawcy:: ---
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: 1970-01-01

Cena

10

Autor

Gość

Lokalizacja

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 349
Wyświetlony: 382
Dodane 15:13, 26 czerwiec 2014
Wygasa: 15:13, 25 sierpień 2014