Pracownik inwentaryzacji konkurencyjna stawka Bielawa Ghost Ad

Kategoria

Praca

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Poznać wiele interesujących osób? A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pr

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

Poznać wiele interesujących osób?

A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:

·         Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych

·         Książeczka sanepidu (tylko na wybrane markety)

·         Znajomość podstaw obsługi komputera

·         Pełnoletność

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie
  • Ubezpieczenie na czas trwania umowy

·         Odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych

·         Dodatkowe premie za polecenie nowych osób do pracy

  • Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
  • Transport na inwentaryzacje wyjazdowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 – 24,23 zł/h brutto

·         Pracę w miłej atmosferze

·         Możliwość nawiązania stałej współpracy

Informacje dodatkowe

Typ pracy: ---
Stanowisko:: Inwentaryzator
Typ umowy:: Umowa zlecenie
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: Nie wymagany
Nazwa Pracodawcy:: INVENT
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: ---

Cena

14

Autor

Gość

Lokalizacja

Polska, Dolnośląskie, Bielawa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2638
Wyświetlony: 263
Dodane 09:26, 11 grudzień 2015
Wygasa: 09:26, 9 luty 2016