Szukanie zaawansowane

Operator maszyn CNC Ghost Ad

Kategoria

Praca

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec. Aktualnie poszkujemy osób do pracy jako: operatora maszyn CNC   Lokalizacja, całe Niemcy, w zależnośći od zlecenia  np: Karlsr
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec. Aktualnie poszkujemy osób do pracy jako: operatora maszyn CNC
  Lokalizacja, całe Niemcy, w zależnośći od zlecenia  np: Karlsruhe, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln. Arbeitsgeber für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.
Opis stanowiska: • samodzielna obsługa maszyn CNC. • ustawianie maszyn. • praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
• Zarobki: 11 € brutto + do 60 € netto dziennej diety. • Premie.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.
• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.
   Wymagania: • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym. • Doświadczenie jako operator maszyn CNC. • Mile widziane doświadczenie w branży metolowej. • Wykształcenie kierunkowe- mile widziane. • Chęci do pracy. • Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).   Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Informacje dodatkowe

Typ pracy: Budowa / remonty
Stanowisko:: Operator CNC
Typ umowy:: Umowa o pracę
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: min 0,5 roku
Nazwa Pracodawcy:: sky Personal
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: ---

Autor

sky Personal

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10161
Wyświetlony: 349
Dodane 14:08, 19 marzec 2018
Wygasa: 14:21, 23 kwiecień 2019