Znajdź ogłoszenie

Header Bg Front

Szukanie zaawansowane

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY. START PREMIA 1000 €! Ghost Ad

Kategoria

Praca

Opis
  ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych.   Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoc

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych.

Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadąjacy kandydatowi.

LOKALIZACJE, CAŁE NIEMCY W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA NP: Biberbach, Albstadt, Donawörth, Ehingen, Bad Saulgau, Regensburg, Würzburg, Frankfurt/M, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Monachium, Fulda, Freiburg.
UWAGA SZANOWNI KANDYDACI!!!
Start Premia 1000 €.
WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

ZADANIA:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
• Zarobki: 11 € brutto + do 60 € netto dziennej diety.
• Premie.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis!

Video

Grünberg

Informacje dodatkowe

Typ pracy: Budowa / remonty
Stanowisko:: Elektryk przemysłowy
Typ umowy:: Umowa o pracę
Rodzaj Pracy:: Pełny etat
Staż pracy:: min 0,5 roku
Nazwa Pracodawcy:: sky Personal
Wynagrodzenie netto:: ---
Praca od:: 2018-03-26

Cena

11

Autor

sky Personal

Lokalizacja

Niemcy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10160
Wyświetlony: 323
Dodane 14:01, 19 marzec 2018
Wygasa: 14:21, 23 kwiecień 2019