Znajdź ogłoszenie

ŚLUSARZ (K/M) - NIEMCY Ghost Ad

Kategoria

Praca / Produkcja

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: ŚLUSARZ (K/M) - NIEMCY Miejsce pracy: Emsland (Ems) Zakres obowiązków: - Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego - Drobne prac
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

ŚLUSARZ (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Emsland (Ems)

Zakres obowiązków:
- Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego
- Drobne prace spawalnicze metodą MAG

Oferujemy:
- Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
- Wynagrodzenie od 14 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu maszyn i obróbce metali
- Znajomość metody spawania MAG mile widziana
- Zainteresowania techniczne i zdolności manualne
- Rzetelność, zaangażowanie
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B

Autor

Concept Plus Sp. z o.o.

Lokalizacja

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 17951
Wyświetlony: 24
Dodane 18:42, 6 kwiecień 2020
Wygasa: 18:42, 5 czerwiec 2020