Znajdź ogłoszenie

EUROTEX – taśmy transportujące i pasy napędowe

SprzedamDodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt Skawina,
ul. Piłsudskiego 3A
Zadzwoń: 12..........pokaż
Dodane 16:10, 8 kwiecień 2020
Modyfikowane: 16:10, 8 kwiecień 2020
Autor

Opis

EUROTEX jest firmą specjalizującą się w dziedzinie szeroko pojętego transportu wewnętrznego oraz technice napędowej. Na rynku jesteśmy od 2005 roku, a od tego czasu udało się nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w branży technicznej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, podchodzących do pracy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu w doborze odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technicznych zgodnych z obowiązującymi standardami.

W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment taśm przenośnikowych, pasów napędowych oraz pomocniczych materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy przedstawicielami firm Ammeraal Beltech, Habasit oraz BGK-Endlosband. Posiadamy również rozwiązania i towary pochodzące od producentów krajowych.

Ponadto zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem ruchu maszyn i linii technologicznych, jak również serwisowaniem urządzeń produkcyjnych. Stosowanie najlepszych jakościowo materiałów pozwala nam na wyeliminowanie ryzyka awarii występujących w trakcie pracy. Naszym atutem jest profesjonalizm, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny oraz możliwość szybkiego usunięcia awarii (prowadzimy serwis 24h).

Nasza strona: https://eurotexpoland.pl/
 

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

obługa firm

Lokalizacja

Skawina, Małopolskie, Polska
, 32-050

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 17964
Wyświetlony: 16
Wygasa: 16:10, 7 czerwiec 2020
W kategoriach: Franczyza / Własna firma