Znajdź ogłoszenie

Psychoterapia online, konsultacje psychologiczne online Ghost Ad

Kategoria

BAZA FIRM / Medycyna, zdrowie

Opis
Psychoterapia online, konsultacje psychologiczne online, wsparcie psychologiczne online są skierowane do wszystkich osób, które nie chcą, bądź nie mogą wyjść z domu i przyjść na sesję do naszej siedziby, a potrzebują wsparcia terapeutycznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przez internet
Psychoterapia online, konsultacje psychologiczne online, wsparcie psychologiczne online są skierowane do wszystkich osób, które nie chcą, bądź nie mogą wyjść z domu i przyjść na sesję do naszej siedziby, a potrzebują wsparcia terapeutycznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przez internet. Zapewniamy profesjonalną pomoc, elastyczne godziny sesji i dogodne terminy.

Jak skorzystać z pomocy?

Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą usług psychologicznych online: https://razem-fundacja.org/psychoterapia-2/psychoterapia-online/ lub zadzwoń: 733 563 311/ napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my odpowiemy na Twoje pytania i umówimy pierwsze spotkanie przez internet.

Zapraszamy!

Cena

130

Autor

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Lokalizacja

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20595
Wyświetlony: 20
Dodane 18:47, 10 czerwiec 2021
Wygasa: 18:47, 9 sierpień 2021